Už nehledám, protože jsem našla:-)
Alena
Pracuje se na tom, snad to bude něco pěkného. doufám....
Norbert
Ahoj, našel jsem tu správnou ženu. Tuto online seznamku mohu jen doporučit. Přeji všem krásné Vánoce 2024 a pod vánoční stromeček novou lásku.
Bilel a Bára
Už jsem se provdala za skvělého a pozorného muže z Rakouska. Jsem prostě šťastná.
Eva a Jan
Našla jsem toho správného chlapa :-) Díky moc.
Marie
Již nehledám, našla jsem. Mám velkou radost a mohu vaši seznamovací online agenturu jen doporučit.
Lucie
Milá evropská seznamko,
našla jsem si skvělého člověka na vaší seznamce seznamce. Jmenuje se Raimund. Dekuji a ahoj vaše Elen
Nikdy by mě nenapadlo, že se jednou přihlásím na seznamovací web. Byl to ten klasický příběh: kamarádky mě přemlouvaly, že musím „jít s dobou“, a nakonec jsem podlehla. Po pár nepovedených konverzacích jsem už skoro vzdala naději, když mi jednoho večera přišla zpráva od někoho jménem Marco. Ciao, Anna, vidím, že ráda čteš. Jaká je tvoje oblíbená kniha?
Chvíli jsem váhala, co odpovědět, ale nakonec jsem mu napsala. Jakmile jsme se rozmluvili, zprávy začaly přicházet zprávy jedna za druhou. Byl vtipný, chytrý a měli jsme tolik společného! Povídali jsme si o knihách, jídle a životě v jeho Itálii i mojí České republice.
Po pár týdnech psaní a videohovorů jsem už věděla, že tohle je jiné. Marco mě překvapil jednou večer, když mi zavolal, říkal, že má volný víkend. Co kdyby přijel do Prahy za mnou.
Když jsme se poprvé potkali na nádraží v Praze, nervozita zmizela. Usmál se na mě tím svým typickým úsměvem a já věděla, že jsem udělala správně. Strávili jsme spolu celý víkend – procházeli jsme se po Karlově mostě, jedli trdelník a povídali si hodiny o všem možném.
Na konci jeho návštěvy mě objal a řekl: „Tohle je jen začátek, Anna. Přijedeš příště ty za mnou?“ A já věděla, že odpověď je ANOOOO. Děkuji moc za tuto příležitost.
Anna z Prahy
Našla jsem si přítele ze Švýcarska. Nemůžu tomu stále uvěřit, ale je to tak. Přeji i ostatním ženám, aby našly lásku svého života.
Nina
Našel si mě španělský mladý muž.... jsem velmi vděčná za vašei online seznamku. Děkuji moc.
Vaše Dana
Děkuji vaší seznamce, za uveřejnění mého inzerátu, našla jsem si přátele.
Emily, Bratislava
Svou vysněnou ženu jsem zde našel po krátké době a několika setkáních a pozvání k sobě domů.
Berti, Annaberg-Buchholz
Evropská seznamka mi velmi pomohla poznat muže z celého světa. Děkuji
Rachma
Mám partnera, který je velmi vyjímečný, úžasný muž z Rakouska, který mě podporuje ve všem, co dělám a mohu se na něj spolehnout. Díky moc evropská seznamko, stálo to zato.
Lary
Přišel mi do života na poslední chvíli muž z Norska a je to úžasné a báječné. Moc jste mi pomohli.
Radka