Seznámené páry, příběhy mužů a žen, příběhy psané životem

Pomocí naší online Evropské seznamky k sobě našlo cestu již mnoho mužů a žen . I vám rádi pomůže nalézt životního partnera z celého světa dle vašich představ a seznámit se s ním. Vyzkoušejte si nás  a jednoduše vložte inzerát a kontaktujte partnera vašich snů v katalogu mužů , chatujte na našem: Live chatu . Ještě dnes můžete být kontaktována mužem z celého světa.

Jméno: Nadia
Město: Praha
Nadia

Dobrý den,


startuji zajímavé přátelství... Pomocí seznamky. Přeji spousty pozitivních příběhů díky vaším stránkám.


Děkuji.


 


Nadia, Praha

Jméno: Ludvík
Město: Hamburg
Ludvík

Dobrý den,


jsem již deset let vdovec a začal jsem postrádat dámskou společnost. V mém věku (60 let) již jde více o přátelství, porozumění, toleranci a podobný náhled a názor na svět. Našel jsem Hanu, se kterou se cítím dobře a myslím si, že je to oboustranné. Cestujeme spolu hlavně do Francie, která nás oba přitahuje. Jsem šťastný; totéž přeji i ostatním lidem.


Ludvík, Hamburg

Jméno: Peter
Město: Bern
Peter

Proč jsem se rozhodl právě pro vaši seznamovací agenturu? Zcela jednoduše: nejsem ten muž, který jde do baru, nebo na diskotéku a nedělá mu problém oslovit atraktivní a dobře vypadající ženu. Po mém rozchodu jsem se na několik let ponořil do práce a můj privátní život úplně vypustil. Až jsem se jednoho dne rozhodl, že skoncuji se svoji plachostí. Na začátku jsem byl hodnì skeptický a především se nemohl rozhodnout, kterou partnerku z vaší nabídky oslovit. Nakonec jsem se přece jenom rozhodl kontaktovat několik žen, a s napětím čekal na jejich odpovědi přes e-mail. V průběhu týdne mi začaly chodit kladné odpovědi, které mě ujistily, že je o mě zájem, což mně dodalo jistou dávku sebevědomí. Nato jsem si e-mailoval a telefonoval s několika pro mne zajímavými ženami, ale pouze dvakrát se setkal s ženami: s jednou kadeřnicí z Brna a s psycholožkou z Plzně. Byla to zajímavá setkání. Bohužel jsem nebyl jejich typ. Ještě do teď si někdy posíláme e-mail, vyvinula se mezi námi otevřená důvěra a přátelství.


Konečně jsem se posledním kontaktem strefil do černého… nebo spíše červeného… Seznámil jsem se s mojí vysněnou partnerkou Danou. Celé léto jsme spolu cestovali (Tunisko). Bylo to absolutně fantastické a nádherné.


Děkuji moc za moji ženu Danu.


Peter, Švýcarsko

Jméno: Roland
Město: Vídeň
Roland

Milý týme,


 


skutečně jsem se pomocí vaší seznamovací agentury seznámil s partnerkou, se kterou jsem již přes 10 měsíců. Daří se nám spolu velmi dobře. Dovedu si ji představit jako svoji manželku a ženu svých dětí.


Jsem vašimi službami mile překvapen, nečekal jsem, že by to mohlo jít tak snadno a lehce (potkat ženu svého života). Helena je druhá žena, kterou jsem přes e-mail kontaktoval. První žena byla příjemná, milá a strávili jsme spolu pěkné odpoledne v restauraci a poté na procházce Prahou. Ale nebylo to zkrátka ono. S Helenou se cítím spjatý hluboce uvnitř. Připadá mi, že mi dokonale rozumí, a akceptuje i mé nedostatky, a stejnì i já její. Toto vzájemné porozumění činí náš vztah harmonickým. Někdy bych si přál více kontrastu.


 


Srdečné díky a mnoho úspěchů vaší seznamovací agentuře přeje


Roland, Vídnì

Jméno: Lukas
Město: Mnichov
Lukas

Ahoj,


domluvil jsem si prostřednictvím služeb Evropské seznamky tři kontakty (setkání) s českými ženami v létě 2005. A musím říci, že jsem byl příjemně překvapen jak kvalitou poskytovaných služeb, volbou partnerky, tak i jejich příjemným vystupováním. Opravdu na mě udělaly všechny tři ženy více než dobrý dojem. Jak se říká: „ byli jsme naladěni na stejné vlně“.


Ale pouze u poslední-třetí ženy, totiž Sáry, přeskočila vzájemně „jiskra“,a ta se rozhořela v opravdu velký „požár“J


Strávili jsme spolu zbytek léta na společné dovolené na ostrově Korfu, co budu povídat…. nádherný zážitek. Byli jsme představeni vzájemně svým rodinám a začínáme si spolu pomalu plánovat budoucnost. Vypadá to více než slibně!


Všechny vás zdravím a ještě jednou děkuji za možnost nalezení mé drahé polovičky.


 


Lukas, Mnichově

Jméno: Hanka
Město: Praha 9
Hanka

Jsem se seznamila s mužem mých snů. Děkuji moc evropská seznamko.

Hanka, Praha

Jméno: Hanny
Město: Praha 4
Hanny

Děkuji za možnost být ve vaši seznamce. Již jsem se seznámila s mužem mých snů. Děkuji

Hanny, Praha 4

Jméno: Blažena
Město: Praha 10
Blažena

Povedlo se mi seznámit přes Vaše stránky se skvělým mužem. Je ode mě velmi hodně vzdálen, takže to pro nás není jednoduché, ale kdo ví, třeba i ta naše láska bude hory přenášet. Přeji hodně dalších úspěšných seznámení.

Blažena, Praha 10

Jméno: Iva
Město: Praha 4
Iva

Dobrý den,

díky Vaší Evropské seznamce jsem se seznámila s bezva mužem z Rakouska. Už jsme spolu půl roku. Děkuji moc Iva a Erich.
Praha

Jméno: Tatána
Město: Kopřivnice
Tatána

Děkuji za Vaše služby, díky nímž jsem poznala úžasného člověka.

Tatána, Kopřivnice

Jméno: Lenka
Město: Hradec Králové
Lenka

Dobry den,

díky evropské seznamce jsem se seznámila se současným partnerem, kterého bych jinak neměla šanci potkat. Zdravíme z první společné dovolené z Dominikánské republiky!

Lenka, Hradec Kráové

Jméno: Drahomíra S.
Město: Praha
Drahomíra S.

Vážená Evropská seznamko,

moc Vám děkuji z celého srdce za Vaše služby. Musím napsat, že jsem se seznámila
s tak skvělým mužem, po kterém jsem dávno toužila a nenacházela.
Až ve vaší seznamce jsem našla muže a splnil se mi sen, že jsem
konečně našla toho pravého.
Moc přeji všem ve vaší seznamce, aby taky ostatní ženy našly také to, co hledají.
Ještě jednou moc děkuji.
S pozdravem Drahomíra S.

Jméno: Emily
Město: Bratislava
Emily

Našla som si partnera z Rakuska a už nemám dôvod byť na zoznamke. Ďakujem

Emily, Bratislava

Jméno: Hana
Město: Opava
Hana

Milá evropská seznamko,

děkuji Vám za možnost zde být, našla jsem zde člověka, který je pro mě ten nejlepší , jmenuje se Alfrédo ..... ,CH. Děkuji Vám, že jsem ho zde mohla potkat, mějte se moc hezky.

Hanka, Opava

Jméno: Erika
Město: Praha 10
Erika

Na Vaší stránce, seznamovací agentuře, jsem po několika dnech našla svého partnera. Moc děkuji.

Erika, Praha

« 1 2 3 4 . . . 29 »

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 11001partnerů v katalogu
» 21partnerů online
» 435seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 11001 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Tine (Slovinsko)
Tine
Slovinsko

Seznámené páry

Již jsem se seznámila. Děkuji moc ,díky vaší online evropské seznamce jsem potkala báječného muže rakouské národnosti. Jsem moc štastná, ještě jednou díky. Iveta, Znojmo

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty