Láska na dovolené

Láska na dovolené

Láska na dovolené, to je krásné seznámení. Již teď se honí člověku v hlavě tisíce idylických scénářů a momentů se svým vysněným partnerem na klidném slunném ostrově. Kdo by netoužil po plážové pohodě s drinkem v ruce, nebo po pobytu v známé turistické destinaci s člověkem, který nám je nejblíže. Láska a vztah na dovolené může mít však duální charakter, dvě strany mince. Ta první strana je vidět okamžitě a každý ji zná. Jedná se o ideální záležitost pro páry sdílet své zážitky někde zcela jinde. Stránka druhá má charakter spíše naučný. Čas s partnerem strávený na dovolené vám odhalí skrytá tajemství a vlastnosti o vaši spřízněné duši, které ještě neměli šanci vyplavat na povrch a projevit se ve všedním životě doma. Může se například stát, že muž bude chtít trávit večery na řeckém ostrově jinak, než jak si je představovala žena. Nebo někdo z páru omylem nechá na přelidněné pláži fotoaparát, který už později nenajdou a v takových zásadních momentech se v pohodlí domova ne vždy octnete. Samozřejmě, že není třeba ztratit drahý přístroj, abyste otestovali a udrželi partnerství, ale mnoho byť i malicherností se může nachomýtnout v moment, kdy si budete naprosto jistí, že vás nedokáže nic rozladit a prásk! Avšak na štěstí je pravidlem, že čím více nepříjemných situací zažijete, tím krásnější a nezapomenutelnější se nakonec dovolená stane.  Zkrátka dovolená ve dvou vás naučí mnoho věcí a dovolí vám se poznat v trošku jiném světle a prožít nádherné společné okamžiky na jedinečných místech.

26. 09. 2017

Rychlé hledání Podrobné hled.

Věk od: do:
Stát:
» 9788partnerů v katalogu
» 14partnerů online
» 460seznámených párů
registrace zdarma

Přihlášení uživatele

Katalog mužů

Čeká na vás 9788 partnerů. Zdokonalte si vaši angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu. Kontaktuje i vy ještě dnes partnera dle vašich představ.

» Katalog mužů ze zahraničí

Chat s cizincem

Chatujte s aktuálně partnery. Hledáte partnera, přítele, nebo si chcete zdokonalit cizí řeč (angličtinu, němčinu, italštinu)?

» Online chat s cizincem

Partneři online

Kontaktujte muže online a počkejte na odpověď.

» Kontaktovat muže online

Tipy a rady na seznámení v blogu

Buďte i vy aktivní a nečekejte, až vás na seznamce osloví muž z ciziny. Pokud jste již teď našla sympatického cizince, tak mu pošlete žádost o seznámení, nebo dárek a nebo s ním aktivně chatujte...

» Blog online Evropské seznamky

Top partner týdne

Michael (Německo)
Michael
Německo

Seznámené páry

Vážená seznamko,díky Vám jsem poznala muže svých snů a moc Vám za to děkuji! Martina a Andreas, Děčín VI-Letná

» zobrazit všechny příběhy!

Kontaktujte nás

Máte-li dotaz, napište nám:

E-mail: info(@)evropska-seznamka.cz

» Kompletní kontakty